U Maka je letos fajná borovička - 24.02.08

OkrouhlozrnnýStejně precizně jako školení bylo připravený počasí; v sobotu kolem -12°C, velice čerstvý větřík a občasné sněžení, v neděli potom azúro a teplotně akorát.

Lavinový course a skialpové hrátky na svazích a v žlabech Krížnej (Velká Fatra) proběhly pod vedením lavinového mága Jána Peťa (vedoucí HZS Jasná) a kolegy Jožky za výpomoci velice sympatických členů SkialpKrížna.sk s Mariankou v závěsu - často totiž popoháněla loudavce, jinak sympatiemi, nasazením a obětavostí samozřejmě obsazuje čelní pozície rebríkov užitečnosti ! I jiných :-) ! Stejně precizně jako školení bylo připravený počasí; v sobotu kolem -12°C, velice čerstvý větřík, mlha a občasné sněžení, v neděli potom azúro a teplotně akorát. Za výše uvedeným absolutnem nepatrně pokulhávalo stravování v reštike v dolnej stanici lanovky, což se ovšem dohnalo vlídným slovem a jinými komoditami převážně kapalné povahy v karčme u Maka.

AŤ JEŠTĚ HERGOTFIX NEKONČÍ ZIMA !!! :-).

náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie

šedá škála pro kalibraci monitoru
(Pro správné zobrazení fotografií je zásadní dobré nastavení Vašeho monitoru. Ujistěte se, že na kalibračním obrázku rozeznáte jednotlivé odstíny šedé, případně monitor přenastavte.)