Ladakh 2004 - 08.12.05

ladakhNěco málo obrázků z indického Ladakhu, do kterého jsme se ve dvou vlnách vydali v červenci (první vlna) a v srpnu (druhá vlna) roku 2004. Oblasti se také přezdívá Malý Tibet a tak je o kulturní šok, který při příjezdu prožijete, dobře postaráno. Více informací snad napíšu časem, ale už se k tomu chystám strašně dlouho a pořád nic, tak nečekejte zázraky :))) Jinak Ladakh leží v nejsevernějším výběžku Indie, sevřený mezi Pákistánem a Čínou (resp. Tibetem) v pohořích Karakoram no a Himálaj. Celá oblast se nachází v minimální nadmořské výšce 3500 m a tak není o zábavu nouze :))) Vše podtrhuje všudypřítomný budhismus, který je součástí života každého ladačana…, a více zas někdy jindy, jo?

náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie náhled fotografie

šedá škála pro kalibraci monitoru
(Pro správné zobrazení fotografií je zásadní dobré nastavení Vašeho monitoru. Ujistěte se, že na kalibračním obrázku rozeznáte jednotlivé odstíny šedé, případně monitor přenastavte.)